Wydawnictwo Waneko

"Waneko" to jedno z najstarszych i największych wydawnictw mangowych w Polsce. W swojej ofercie mają tytuły skierowane do każdego rodzaju czytelnika, nawet tego najbardziej wybrednego. Na ich stoisku dostępne będą nie tylko mangi, lecz również japońskie słodycze, promarkery i inne produkty.

 

Red Panda S

Zapraszamy na stoisko pełne gadżetów, na którym każdy wybredny fan znajdzie coś dla siebie. Znajdziecie tu: plakaty, przypinki, breloczki, kolczyki, japońskie słodycze i masę innych rzeczy. To, co wyróżnia moje stoisko, to towary niedostępne nigdzie indziej, spora ilość rękodzieła (kocie uszka i łapki sprzedawane parami, różne rodzaje ogonków, królicze uszka) i możliwość zamówienia na miejscu gadżetów i rękodzieła na specjalne życzenie klientów.

Sklep Kakuzu

Kakuzu to sklep dla mangowców, ale nie tylko! W naszym asortymencie znajdziecie: biżuterię, breloki, portfele, zegarki kieszonkowe, pluszaki, przypinki i inne dodatki, a także gadżety dla graczy oraz fanów fantastyki!

Other Side

Other Side to wystawca posiadający w swojej ofercie m. in.: kubeczki w trzech rozmiarach: 330, 450 i 550ml, poduszki w różnych rozmiarach, w tym metrowe dakimakury, figurki, zegarki i biżuterię, maty do karcianek i podkładki pod myszki, gadżety z K - popu oraz koreańskie słodycze.

Zapraszamy na stoisko!

 

System Try

Krakowska spółka System Try, zrzeszająca nieznanych (jeszcze) światu artystów - chce dać również możliwość poznania się w Białymstoku~! Wszystkie nasze gadżety - kubki, przypinki i to w różnych kształtach, podkładki, plakaty i rysunki posiadają grafiki tworzone tylko przez naszych artystów. To będzie nasz pierwszy konwent w tych rejonach, więc miło nam będzie Was poznać. A no i zapraszamy na ciepłe przywitanie. Jakie? Przybądźcie, to zobaczycie :)

Shewolfshadow Art

 

Rękodzieło rozmaite, biżuteria handmade, fotografia i inne cuda

 

 

 

 

Zmora Shop

 

Biżuteria chainmail, ręcznie wykonywana biżuteria skórzana, ozdoby wykonane z łańcuchów, biżuteria klasyczna, odzież alternatywna, plakaty, obrazy.

 

 

 

 

 

 

 

AnimeCraft

 

AnimeCraft - sklep dla fanów mangi i anime oraz zainteresowanych inną tematyką, zajmujący się produkcją gadżetów takich jak kubki/poduszki/koszulki.

© 2017 - PFA
getsimplethemes.ru