Podlaski Festiwal Anime 6

Impreza „Podlaski Festiwal Anime 6” ma charakter wydarzenia kulturalno - edukacyjnego, a jej celem jest popularyzacja japońskiej kultury, historii, języka, animacji i komiksu oraz kultury i popkultury innych krajów Dalekiego Wschodu.

Co

Impreza będzie obejmowała całodniowy szereg prelekcji, wykładów, konkursów i warsztatów. Dostępne również będą stanowiska z grami muzycznymi, konsolowymi, retro i planszowymi.

Kto

W imprezie mogą brać udział osoby w każdym wieku. Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć w zakładce „O imprezie”.

Kiedy i Gdzie

9 - 10 września 2017, Zespół Szkół Elektrycznych, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14, 15-111 Białystok.

Podziękowania po PFA 5

Podlaski Festiwal Anime 5 już za nami. Dziękujęmy wszystkim za liczne przybycie, pozytywną energią i liczny udział w atrakcjach. Hol, zwłaszcza w sobotę, pękał w szwach. Przy kolejnej edycji, jeśli dojdzie do skutku, postaramy się o większą miejscówkę.

Mamy nadzieję, iż Wam się podobało i że będziecie brać udział również w naszych przyszłych przedsięwzięciach. Będziemy się starali, by z roku na rok, było coraz lepiej i ciekawiej. 

W najbliższym czasie postaramy się wrzucać zdjęcia i filmiki z imprezy. Będziecie je mogli zobaczyć w nowej zakładce "Galeria".

Zachęcamy również do odwiedzenia wydarzenia na facebooku imprezy, gdzie możecie zostawić swój komentarz, zobaczyć zdjęcia uczestników lub poznać opinie innych osób na temat Festiwalu.

Dziękujemy i do zobaczenia!

PS: Na imprezie znaleziono czarno - niebieski portfel z pumą, różowy portfelik z żabką w środku, telefon Huawei, czarną bluzę testify XL oraz mały złoty pierścionek. Właścicieli prosimy o kontakt.

<< Wróć do poprzedniej strony

© 2017 - PFA
getsimplethemes.ru