Podlaski Festiwal Anime 6

Impreza „Podlaski Festiwal Anime 6” ma charakter wydarzenia kulturalno - edukacyjnego, a jej celem jest popularyzacja japońskiej kultury, historii, języka, animacji i komiksu oraz kultury i popkultury innych krajów Dalekiego Wschodu.

Co

Impreza będzie obejmowała całodniowy szereg prelekcji, wykładów, konkursów i warsztatów. Dostępne również będą stanowiska z grami muzycznymi, konsolowymi, retro i planszowymi.

Kto

W imprezie mogą brać udział osoby w każdym wieku. Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć w zakładce „O imprezie”.

Kiedy i Gdzie

9 - 10 września 2017, Zespół Szkół Elektrycznych, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14, 15-111 Białystok.

Plan godzinowy atrakcji

Do imprezy zostało półtora tygodnia, więc dość późno, ale w końcu, przedstawiamy Wam pełny godzinowy plan atrakcji. Do dzisiaj jeszcze nanosiliśmy w nim ostatnie poprawki, ale mamy nadzieję, iż każdy z Was znajdzie w nim coś dla siebie.

Oprócz tego wysłaliśmy dziś informator do druku, identyfikatory leżą już przygotowane i podziurkowane, baner reklamowy czeka na powieszenie. Zamówiliśmy również pamiątkowe koszulki, a część z Was możliwe że zobaczyła już w swojej Szkole nasz plakat reklamujący imprezę.

Zachęcamy do zapisania się do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie publikujemy unikalne zdjęcia z przygotowań imprezy.

<< Wróć do poprzedniej strony

© 2017 - PFA
getsimplethemes.ru