Podlaski Festiwal Anime 6

Impreza „Podlaski Festiwal Anime 6” ma charakter wydarzenia kulturalno - edukacyjnego, a jej celem jest popularyzacja japońskiej kultury, historii, języka, animacji i komiksu oraz kultury i popkultury innych krajów Dalekiego Wschodu.

Co

Impreza będzie obejmowała całodniowy szereg prelekcji, wykładów, konkursów i warsztatów. Dostępne również będą stanowiska z grami muzycznymi, konsolowymi, retro i planszowymi.

Kto

W imprezie mogą brać udział osoby w każdym wieku. Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć w zakładce „O imprezie”.

Kiedy i Gdzie

9 - 10 września 2017, Zespół Szkół Elektrycznych, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14, 15-111 Białystok.

Konkurs, przedłużone zgłoszenia na cosplay i market.

W związku z tym, iż impreza już blisko, postanowiliśmy ogłosić konkurs, w którym będzie można wygrać 2 darmowe wejściówki na naszą imprezę. Jedynie co musicie zrobić, to udostępnić nasz baner reklamowy z wydarzenia na swojej tablicy na Facebooku. Osoby, które już wcześniej to zrobiły, również zostaną uwzględnione w konkursie.

Bezpiecznie również będzie zostawić komentarz "zrobione", ponieważ niektóre osoby mają ustawienia prywatności uniemożliwiające zobaczenie postu osobom spoza listy kontaktów. Komentarz można zostawić pod postem z banerem.

Informujemy również, iż wydłużyliśmy zgłoszenia do udziału w konkursie cosplay. Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił, a chciałby jednak wysłać zgłoszenie, to może to zrobić do 17 września włącznie. Wszyscy uczestnicy cosplayu otrzymają darmową wejściówkę na całą sobotę!

Przypominamy również o markecie. Każdy kto chce sprzedać zalegające mangi, niepotrzebne gadżety, czy nieużywane gry, wystarczy że prześle listę ze swoimi danymi i wyznaczoną przez siebie ceną na mail market.pfa@gmail.com oraz doniesie swoje rzeczy na Festiwal. Rzeczy zostaną sprzedane z marżą, na której uczestnicy nic nie stracą, bo otrzymają dokładnie taką kwotę, jaką sobie wyznaczyli.

<< Wróć do poprzedniej strony

© 2017 - PFA
getsimplethemes.ru