Podlaski Festiwal Anime 6

Impreza „Podlaski Festiwal Anime 6” ma charakter wydarzenia kulturalno - edukacyjnego, a jej celem jest popularyzacja japońskiej kultury, historii, języka, animacji i komiksu oraz kultury i popkultury innych krajów Dalekiego Wschodu.

Co

Impreza będzie obejmowała całodniowy szereg prelekcji, wykładów, konkursów i warsztatów. Dostępne również będą stanowiska z grami muzycznymi, konsolowymi, retro i planszowymi.

Kto

W imprezie mogą brać udział osoby w każdym wieku. Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć w zakładce „O imprezie”.

Kiedy i Gdzie

9 - 10 września 2017, Zespół Szkół Elektrycznych, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14, 15-111 Białystok.

Impreza coraz bliżej!

Już tylko ponad 2 tygodnie zostały do PFA5, a my, jako organizacja, dokładamy wszelkich starań, by wszystko udało się jak najlepiej i by każdy uczestnik pozytywnie wspominał udział w tegorocznej edycji.

Z rzeczy, które dodaliśmy na stronie, a które być może zauważyliście, to lista atrakcji, która jest w tej chwili kompletna. Musieliśmy o kilka dni wcześniej zamknąć przyjmowanie atrakcji, bo mieliśmy tak wiele zgłoszeń, że plan pęka w szwach, a i tak nie zdołaliśmy w nim wszystkiego umieścić. Wkrótce przestawimy Wam pełną rozpiskę godzinową, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych atrakcji.

W dziale O imprezie umieściliśmy gotowy plakat imprezy w wersji z logami sponsorów, partnerów i patronów oraz nasz baner reklamowy. Ponadto Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa - PATI przygotowała zajawkę zapraszającą na imprezę. Możecie ją obejrzeć na ich kanale - LINK TU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do listy doszło kilku nowych wystawców, a sponsorami imprezy zgodziły się być sklepy: Goods.pl z bronią białą oraz Maginarium.pl, mający w swojej ofercie różnorodne gadżety i ubrania z różnych fandomów: growych, fantastycznych oraz mangi i anime. Nazwiązaliśmy współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Go, które przez całe PFA5 będzie wszystkim chętnym przybliżać zasady tej gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedługo kończy się czas na zamówienie pamiątkowej koszulki oraz na zgłoszenie się do udziału w konkursie cosplay. Wszystkich chętnych prosimy o jak najszybsze zgłoszenia!

<< Wróć do poprzedniej strony

© 2017 - PFA
getsimplethemes.ru